Vítajte na novej stránke www.zlatnik.sk

Po 3 rokoch existencie stránky www.zlatnik.sk sme sa rozhodli pre vás, našich čitateľov priniesť nový dizajn, prehľadnejšie čítanie článkov a noviniek, lepšie vyhľadávanie. V krátkom článku vás oboznámime so všetkými novinkami, ktoré sú spojené s týmto významným krokom vo vývoji stránky www.zlatnik.sk

Novinkou je kompletne nový dizajn stránky. Po príchode na hlavnú stránku nájdete v jeho vrchnej časti menu s tlačitkami : články, fotogaléria, diskusné fórum, inzercia. Po kliknutí  na jednotlivé tlačítka sa dostanete do danej sekcie stránky.

Články: po príchode na hlavnú stránku www.zlatnik.sk síce uvidíte aktuálny / najnovší článok + staršie – väčšie možnosti však umožní sekcia články. V nej si budete môcť prehliadať články v jednotlivých rubrikách, prípadne pozrieť kompletné všetky po sebe idúce články, ktoré boli na  napísane od založenia stránky (sú oddelené po stránkach s odkazmi 1,2,3,4…).

Fotogaléria: podobná staršej verzii, avšak prehľadnejšia a jednoduchšia. Opäť tematické kategórie. Po odkliknutí na kategóriu sa dostanete k obrázkom patriacim k danej kategórii. V danom zozname obrázkov sa opäť dostanete kliknutím k popisu obrázku.

Diskusné fórum: diskusné fórum v novej verzii. Registrácia nie je potrebná, každopádne je lepšie a kultúrnejšie sa zaregistrovať. Ospravedlňujeme sa za nemožnosť importu pôvodných správ z pôvodného fóra, žiaľ importovanie sa nepodarilo úspešne realizovať z dôvodu rozdielnych verzií systému phpBB. Štruktúra fóra zostáva pôvodná ako v minulosti.

Inzercia: jedná sa o úplnú novinku na stránke www.zlatnik.sk. Postupom času budete v tejto databáze nachádzať “profesné kontakty” v  kategóriách zlatníci – výroba, Zlatníctva – predajne, Klenotníci – výroba, Klenotníctva – predajne, Rytecké dielne, Šperky – veľkoobchody, Hodiny – veľkoobchody, Hodiny – predajne, Hodiny – opravy, Drahé kamene – brusiarne a brusiči, Drahé kamene – veľkoobchod, Drahé kamene – maloobchod, Prepracovanie a predaj drahých kovov, Gemologické inštitúty, Stroje a náradie, Aranžovanie a obaly, Softvéry pre zlatníkov, Bezpečnosť v dielňach a v predajniach, Profesné organizácie a školy, Výstavy a veľtrhy. O podmienkach zaradenia sa môžete informovať na našom e-maile inzercia@zlatnik.sk

V zozname je už zaradených pár spoločností a ďalšie budú pribúdať. Ako vyzerá zaradenie si môžete pozrieť na danom odkaze: http://www.zlatnik.sk/obr/ad.php?id=4

Na hlavnej stránke nájdete samozrejme grafy aktuálnych cien drahých kovov po odkliku na ďalšie grafy máte možnosť oboznámiť sa s cenami na Londýnskej, ako aj New York burze.

Na samotnej stránke sa nie je potrebné vôbec registrovať, registrovať sa môžete na diskusnom fóre.

Dúfame, že nový dizajn, prevedenie a prehľadnosť www.zlatnik.sk sa vám bude páčiť.

S pozdravom

Redakcia www.zlatnik.sk

Comments

comments