Súťaže o strieborné logo OC4um a výsledky z OC Lanpárty 4

Pred nedávnom sme písali o štvrtom zjazde členov fóra overclocking.cz a stretnutie spojené s Lanpárty je už za nami. Skončilo veľmi dobre, výhercovia súťaže o najlepšiu modifikáciu skrinky a najlepšieho jazdca v hre Rallisport Challenge si prebrali ceny – strieborné logá OC4um (overclocking fórum) a atmosféra bola naozaj výborná…

Výhrou za prvé miesta v oboch súťažiach boli strieborne logá OC4um, za druhé miesto a tretie miesto v Casemoddingu bola výhra heatsink Zalman + prívesok na kľúče v podobe pamäte.

Najlepšia modifikácia PC skrinky: 

1. miesto: DC 

2.miesto: Kuba – Turbosnail

3.miesto: Carlos – Blue Dolphin

Takže najlepšou modifikáciou (skôr by som povedal, že najjednoduchšou) bola DC-ho skrinka. 2 miesto obsadil Kuba so svojím Turbosnailom, ktorý sa mi fakt páčil nebyť tej mriežky. Na treťom mieste skončil Carlos so svojim Blue Dolphinom. Celkovo to môžeme zhrnúť tak, že na tohtoročnej Lanpárty zvíťazili jednoduché a neprehnané modifikácie.

 

Víťaz DC si preberá znak OC4um

Druhý v poradí pre cenu – KUBA

V pozadí DC, Kuba (Carlosa sa mi nepodarilo zachytiť bol veľmi rýchly :)

 

Najlepší jazdec Rallisport Challenge: vo finálnom závode sa stretli štyria páni jazdci: DC, Honzak, neGryk a iGor. 

Víťazom sa stal Igor, ktorý si odniesol strieborné logo OC4um. Pozrime sa na víťaza – pána jazdca (všimnite si ešte kvapky potu na tvári :) )

Celkovo teda dopadli oba súťaže výborne, atmosféra výborná a každý sa zabával.

Ešte poznamenám, že sa vyrobilo aj zlaté OC4um logo, ktoré pravdepodobne skončí tiež na jednej z PC modifikácii, monitore, alebo mobilnom telefóne.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Lanpárty 2003 pozrite sa na tomto odkze.

V prípade záujmu o spomínané logá (prívesky a pod.) píšte na zlatnik@zlatnik.sk

gabi@zlatnik.sk

Comments

comments