Štvrtý zjazd členov diskusného fóra www.oc.cz/4um

Pri príležitosti štvrtého zjazdu overclockerov – členov veľkého diskusného fóra o HW, SW, pretaktovaní www.overclocking.cz/4um (do rodiny patrím aj ja), sme vyrobili zlaté logo OC fóra. Zjazd sa koná na prelome mesiaca júl / august a je potvrdená viac ako dostatočná účasť. Pozrime sa však na logo OC fóra, ktoré sme navrhli a vyrobili.

Každé vážnejšie fórum má okrem svojich pravidiel, kvalitného obsahu, dobrých administrátorov, moderátorov a užívateľov aj svoje logo – akýsi poznávací znak. To sa týka aj fóra www.overclocking.cz/4um, ktoré má pár rokov existencie za sebou, základňu o počte 4050 členov a vlastne sa dá povedať, že je to už jedna veľká rodina, ktorej skalný členovia zotrvávajú na fóre aj celý deň a snažia sa pomôcť s problémami.

Iste však viete, že predsa len je osobný kontakt lepší a preto sa na prelome mesiaca júl / august chystá IV 4 dňový zjazd členov OC.CZ fóra, ktorý bude spojený s LAN Párty – zúčastniť by sa mali asi 50/60 členovia + pár desiatok sa príde len tak pozrieť a porozprávať.

Vráťme sa však k zlatému logu – vyrobili sme ho práve pri príležitosti zjazdu. Je vyrobené zo 14k zlata AU 585/1000. Jeho váha je 0,45g a rozmery 16mm x 6,7mm. Primárne sa logo použilo na mobilný telefón, ale je možné ho použiť ako prívesok na retiazku (ak sa primerane upraví), výborne vynikne na PC Skrinke. Sú tu aj iné možnosti napr. náušnica do ucha a pri troche fantázie by bolo možné vyrobiť aj prsteň s týmto logom.

 

Logo oc.cz fóra na zadnej strane mobilného telefónu

 

Logo v detaile

Logo v originále (pozor veľmi veľké rozlíšenie, ale výborné detaily)

Ak však máte nejaký lepší návrh loga, zasielajte ich na adresu zlatnik@zlatnik.sk, pričom autor najlepšieho návrhu, ktorý bude realizovateľný, dostane od firmy Zlatníctvo BERYL, Košice strieborné logo OC.CZ fóra s číslom 01.

Svoje návrhy posielajte do 14 júla 2003.

zlatnik@zlatnik.sk

Comments

comments