Reynaud – Slnečný svit

Ženevské sídlo firmy Reynaud sa celkom iste stane obľúbeným obchodom dám milujúcich netradičné a luxusné hodinky. Firma totiž predstavila pod menom Sunshine novú kolekciu klenotníckych hodiniek vskutku nekonvenčných a rozbíjajúcich doterajší mýtus o dizajne a forme exkluzívnych dámskych hodiniek bohato zdobených drahými kameňmi…

Vo svete hodiniek, plných tradícií sa táto kolekcia objavila ako blesk z jasného neba a má veľkú nádej sa stať miláčikom nežnejšej polovičky ľudstva. Tvar puzdra týchto dámskych hodiniek je neuveriteľne odvážny a kreatívny, hoci pri prvom pohľade na ne sa niekomu možno v mysli vybaví obraz vojenského vyznamenania.

Puzdrá modelov z kolekcie Sunshine sa vyrábajú výhradne z bieleho 18 karátového zlata a do ich povrchu zasadzujú skúsení majstri klenotníci brilianty technikou PAVÉ

Je samozrejmosťou, že na výzdobu klenotníci tejto firmy používajú na zasadzovanie brilianty jedine v kvalite VVS, z ktorých sa 232 kusov umiestni na puzdro hodiniek, 69 kusov na číselník a 20 kusov sa použije na sponu v tvare písmena “R” saténového remienka. Približná spoločná hmotnosť všetkých zasadených kameňov je 2,6 karátov.

.

Z výlučne bielymi briliantmi zdobených hodiniek bolo vyrobených 36 kusov, s bielymi a čiernymi briliantmi 18 kusov, s bielymi briliantmi a žltými zafírmi 9 kusov a hodiniek zdobených kameňmi vo farbách americkej zástavy “Miss Liberty” tiež len 9 kusov. Hnacími srdiečkami hodiniek sú už tradične kvalitné švajčiarske quartzové strojčeky. Ceny týchto krások sa pohybujú od 27,000 do 28,500 CHF.

zlatnik@zlatnik.sk

Comments

comments