Čo by ste mali vedieť o alergii na šperky

4ea7f33ee6df4.jpg
Pri kúpe klenotov je veľmi dobré si uvedomiť a dokonale zvážiť, aký vplyv môže mať ich materiálové spracovanie na naše zdravie. Zvykne sa totiž stať, že nie každý znáša určité typy kovov na svojej pokožke, čo sa v konečnom dôsledku prejaví nepríjemnými alergickými reakciami. Ak už vopred viete, že tá-ktorá látka na vás nepôsobí dobre, radšej sa ich použitiu vyhnite, aj keby išlo o neodolateľne krásny kus šperku. Nestojí totiž za to, aby ste si ničili svoje zdravie, problém sa dá vyriešiť aj kúpou podobného, možno krajšieho klenotu z iného kovu.

Fénix diamond hybrid: Hybrid s dušou diamantu

4db5e20eb0301.jpg

Fénix Diamond Hybrid™ je ekologicky prijateľná, bezkonfliktná, cenovo dostupná náhrada k prírodným diamantom.

Podlahové krytiny pre zlatníkov

474e7a302c0fb.jpg
Nielen široká ponuka podlahových krytín, ale hlavne výber tej správnej podlahy do zlatníckych dielní komplikuje rozhodovanie mnohých zlatníkom. Tí sa rozhodujú predovšetkým medzi kvalitou a cenou – vyhráva prvotná cena.

Mreže výkladov sa pomaly stávajú minulosťou – nastúpili bezpečnostné fólie

44c7d5ac58d0f.jpg

Všetkým stálym priaznivcom nášho webu, ale aj návštevníkom ktorí sa len náhodou zatúlali na naše stránky by som rád v dnešnom článku predstavil firmu, ktorá na prvý pohľad nemá so zlatníctvom alebo hodinárstvom nič spoločné. Nevyrába šperky ani hodinky, nepredáva zlatnícke, alebo hodinárske náradie, ale na druhej strane sa vie perfektne postarať o bezpečnosť nášho drahého tovaru vystaveného vo výkladoch našich predajní…