Pozvánka na vernisáž výstavy Etiópsky opál 2012

Pozývame Vás objaviť fascinujúci etiópsky opál plný ohňa, vášne a fantázie. Spojenie tých najlepších šperkárov a osvedčených hodnôt v podobe zlata, diamantov a etiópskeho opálu z provincie Welo. Práve fascinujúci opál z Welo predstaví slovenským šperkárom a širokej verejnosti súťaž ETIÓPSKY OPÁL 2012.

Súťaž ETIÓPSKY OPÁL 2012 Vám odprezentuje to najlepšie v tvorbe slovenského moderného šperku a navyše splní charitatívny účel – objavíme poklad na konci opálovej dúhy pre charitatívne organizácie smerujúce svoju pomoc chudobnej krajine, bohatej na opály, Etiópii.

Súťaže sa zúčastnilo celkom 29 šperkárov z celého Slovenska v 3 súťažných kategóriách „Prsteň“, „Záves“ a „Doplnok“. Na zhotovenie každého šperku bol použitý jeden etiópsky opál, 18-karátové zlato a diamanty s priemerom 2mm v počte od 3 do 10 ks. Opál, zlato do 10g a diamanty poskytol organizátor súťaže. V niektorých šperkoch nájdete aj drevo, ušľachtilú oceľ, či ónyx. Každý šperk je originálnym kúskom, ručne vyrobeným slovenským šperkárom.

Všetkých 29 súťažných šperkov bolo vystavených na obdiv širokej verejnosti vo ôsmich obchodných centrách po celom Slovensku. Takto zrealizovanou súťažnou prehliadkou získala súťaž neobvyklý  putovný charakter.

Týmto Vás pozývame zhliadnuť naživo tieto nádherné originálne šperky slovenských autorov na výstave ETIÓPSKY OPÁL 2012 poriadanej v dňoch 4.10.-5.11.2012 v galérii RIVER GALLERY v priestoroch na bratislavskom  nábreží Dunaja.

 

 

Na vernisáži výstavy dňa 4.10.2012 o 19:00 hod. slávnostne vyhlásime výsledky šperkárskej súťaže ETIÓPSKY OPÁL 2012 v troch súťažných kategóriách „Prsteň“, „Záves“ a „Doplnok“ a zároveň za prítomnosti notára bude vyžrebovaný výherca diváckeho sms hlasovania uskutočneného počas súťažnej prehliadky v obchodných centrách. S výsledkami Vás oboznámime na našej stránke.

Veríme, že nádherný opál vzbudí záujem o tieto originálne opálové šperky na aukcii v Kempinski Hotel River Park Bratislava, ktorou súťaž vyvrcholí dňa 7.11.2012.

SEALE, n.f., vyhlasovateľ a organizátor súťaže
The All Team s.r.o., vyhlasovateľ a spoluorganizátor súťaže

Galéria súťažných šperkov :

Comments

comments