Podlahové krytiny pre zlatníkov

Nielen široká ponuka podlahových krytín, ale hlavne výber tej správnej podlahy do zlatníckych dielní komplikuje rozhodovanie mnohých zlatníkom. Tí sa rozhodujú predovšetkým medzi kvalitou a cenou – vyhráva prvotná cena.

Lacnejšie podlahy však nespĺňajú najvyššie kritériá na odolnosť a kvalitu, pretože sú určené pre menej náročné interiéry (kancelárie a pod.). V prípade, ak sa inštalujú do miestností vyžadujúcich si trvácnu podlahu (zlatnícke výrobné haly, zdravotnícke zariadenia…), môže dôjsť k opotrebovaniu, ktoré je spôsobené nemalou váhou výrobných strojov.

Zastavenie výroby a kompletná výmena základnej podlahovej krytiny je stratová a vyžaduje si množstvo úsilia.

Ako nestratiť zisk

Investujte! Prvotná investícia týkajúca sa podláh je neraz podceňovaná. Kúpou nekvalitnej podlahovej krytiny si môžete byť istí jej výmenou už po niekoľkých rokoch.
Rozhodnite sa pre kvalitu – ušetríte sťahovanie, finančne náročnú výmenu a nestratíte zisk.


Ideálne riešenie pre zlatnícke dielne

Podlahové krytiny Cameo ponúkajú vysokú odolnosť voči opotrebovaniu. Jej životnosť sa odhaduje na niekoľko desiatok rokov, čo vám zabezpečí plynulú prevádzku, bez potreby akejkoľvek úpravy či výmeny.

Cena špecifickej PVC podlahy určenej pre miestnosti so zvýšenou, až nadmiernou záťažou (tlak, pohyb…) je len zlomkom ceny, akú by ste museli mať k dispozícii v prípade komplexnej rekonštrukcie a pokládky novej vrstvy. Nehovoriac o ušlých, vyššie spomínaných, ziskoch…

Nie len cena, ale aj cena

Dôležitým aspektom súvisiacim s podlahovými krytinami nie je iba cena samotnej podlahy, ale aj výdavky, potrebné na údržbu. V mnohých prípadoch sa náklady na ošetrenie vyšplhajú do astronomických výšok. Zvoliť si Cameo preto znamená, minimalizovať výdavky na starostlivosť o podlahové krytiny. Nemusíte investovať do žiadnych špeciálnych prípravkov, ani doplňujúcej podlahovej kozmetiky (laky a pod.).

Výhody nad zlato

  • Kvalita
  • Schopnosť odrážať svetlo – ideálne pri práci s malými súčiastkami a materiálmi ako je zlato, striebro…
  • Odolnosť - vďaka čírej vrstve zo 100% PVC
  • Pevnosť a pružnosť – v nosnej vrstve PVC je sklené vlákno
  • Praktickosť – podlaha neelektrizuje, nešmýka sa a ľahko sa čistí

(K dispozícii sú aj antistatické, protišmykové a iné, špeciálne prevedenia podláh)

  • PUR povrchová úprava zabraňuje nečistote a prachu udržať sa na povrchu podlahy
  • Výnimočnosť - podlahu je vidieť, nie však počuť – skvelé akustické prevedenie (unikátne vlastnosti redukcie impaktného hluku)
Kontaktujte nás a získajte prvotriednu podlahovú krytinu Cameo pre Vašu zlatnícku dielňu. Pre bližšie informácie, navštívte www.cameo.sk

Comments

comments