Pitbull prehltol drahý diamantový prsteň

Raisinville Township (TASR) – Aj pitbull môže mať zvláštne a drahé chute. Presvedčila sa o tom Američanka Tina Burlettová, ktorej pes zožral svadobný prsteň v hodnote 5000 dolárov (133.000 Sk).

Pôvodne si majiteľka na zákazku vyrobeného skvostu myslela, že sa jej niekto vkradol do domu a diamantový prsteň ukradol. Stará mama však od začiatku podozrievala rodinného psa, sučku Missy. Jej podozrenie potvrdil röntgenový snímok.

“Nemohla som tomu uveriť,” priznala Burlettová pre magazín The Monroe Evening News. “Vtedy by ma to ani nenapadlo, ale teraz mi to príde zábavné.” Missy údajne už obhrýzala i videorekordér, elektrické prikrývky, ale aj Tinine diamantové náušnice.

“Už som videla psa zjesť i hodinky,” komentovala situáciu doktorka Linda Fungová z miestnej veterinárnej kliniky. “Zvieratá prehltnú hocičo. Nejde o nič neobvyklé. Jednoducho sme ju prinútili, aby to vyvrátila,” dodáva Fungová.

Zdroj: © TASR 2006

www.zlatnik.sk využíva agentúrne spravodajstvo TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.


Comments

comments