Mreže výkladov sa pomaly stávajú minulosťou – nastúpili bezpečnostné fólie

Všetkým stálym priaznivcom nášho webu, ale aj návštevníkom ktorí sa len náhodou zatúlali na naše stránky by som rád v dnešnom článku predstavil firmu, ktorá na prvý pohľad nemá so zlatníctvom alebo hodinárstvom nič spoločné. Nevyrába šperky ani hodinky, nepredáva zlatnícke, alebo hodinárske náradie, ale na druhej strane sa vie perfektne postarať o bezpečnosť nášho drahého tovaru vystaveného vo výkladoch našich predajní…

Čo je to bezpečnosť?

Pod týmto pojmom si môžeme predstaviť rôzne varianty výkladu, napr. bezpečnosť osôb, majetku, údajov, … Naša firma Vám ponúka riešenie ako si môžete bez inštalácie oceľových mreží ochrániť majetok prostredníctvom okenných fólií, ktoré sa klasickým mrežiam čo sa týka bezpečnosti určite vyrovnajú a v niektorých prípadoch ich aj predstihujú. Na trhu existuje niekoľko značiek výrobcov kvalitných fólií, ktoré majú vo svojej ponuke aj bezpečnostné fólie. V našom prípade hovoríme o značke LLUMAR, ktorá má materskú fabriku v USA a takisto má výrobné haly aj v Európe, v Anglicku.

Tento chlapík o tom ešte nevie, ale nemá šancu na úspech

Takto vyzerá okno ochránené bezpečnostnou fóliou po pokuse o vlámanie

Ako to vlastne funguje? Veľmi jednoducho, na vaše výklady, okná, prípadne iné sklenené plochy odborne nainštalujeme bezpečnostnú fóliu rôznej hrúbky podľa potreby alebo podľa určenia poisťovne. Fólia je číra, takže ju na skle nie je vidieť, nemá žiadne rušivé momenty. V prípade špeciálnych požiadaviek dodávame aj kombinované bezpečnostné fólie.

A ešte niekoľko základných informácií:
• Bezpečnostné fólie chránia váš majetok a zdravie pri nehodách, pokusoch o vlámanie, bombových atentátoch a podobne. Prasknuté alebo rozbité sklo udržia pohromade, čím ochránia človeka pred nebezpečnými črepinami. Vo väčšine prípadov odradia zlodeja, ktorý nepredpokladá, že na skle je nalepená fólia, nakoľko ju nie je vidieť.
• V základnej verzii sú fólie číre, priehľadné v hrúbkach 100, 175, 300 mikrónov.
• V kombinovanej verzii sú fólie kombinované s protislnečnými, striebornými a neutrálnymi v hrúbkach 100 mikrónov, u striebornej kombinovanej v hrúbke 200 mikrónov.
• Zachytávajú 95 až 99 % UV žiarenia.
• Montáž sa vykonáva z vnútornej strany. V prípade, že to nie je možné, ponúkame fóliu pre externú aplikáciu v hrúbke 100 mikrónov.
• Výber hrúbky odporúčame konzultovať s poisťovňou, ktorá určí podľa druhu a výšky poistenia požadovanú hrúbku.
Ďalšie a podrobnejšie informácie o fóliách nájdete na firemnej stránke: www.cassoviaefekt.sk .

zlatnik@zlatnik.sk

Comments

comments