Medzinárodná výstava šperkov a hodín – Bazilej 2005 – Švajčiarsko

Povestná výstava šperkov a hodín otvorí svoje brány pre tisíce návštevníkov a samozrejme aj vystavovateľov z celého sveta aj v tomto roku. V dnešnom príspevku prinášame niekoľko dôležitých informácií o tomto podujatí.

Výstavu klenotov a hodín pod názvom “Baselworld“ tohto roku slávnostne otvoria 31.03.2005 a potrvá do 07.04.2005. Je dôležité vedieť, že návštevníci tohto podujatia sa môžu vystavenými exponátmi pokochať každý deň od 9-tej do 18-tej hodiny, netýka sa to však posledného dňa výstavy, keď brány výstaviska sú otvorené od 9-tej a zatvoria sa o 17-tej hodine. Za denný lístok zaplatíte 45 švajčiarskych frankov, za viacdenný 120 švajčiarskych frankov. Študenti zaplatia za vstupenku 30 frankov a deti do 12 rokov túto výstavu môžu navštíviť zadarmo.

Pre tých návštevníkov, ktorí sú veľmi pracovne vyťažení, alebo z iných dôvodov trpia nedostatkom voľného času organizátori pripravili po prvýkrát v histórii výstavy on-line predaj vstupeniek.

Usporiadateľa tejto mega-výstavy klenotov a hodín rátajú s tým, že tohtoročnú výstavu navštívi približne 90.000 návštevníkov, ktorí budú mať možnosť si prehliadnuť exponáty 2.100 vystavovateľov z celého sveta. No, určite veľmi pekné čísla a tak nakoniec ešte jedno impozantné číslo: 160.000 m2 – to je plocha na ktorej sa bude výstava konať. 

Odkazy: http://www.baselworld.com/

zlatnik@zlatnik.sk

Comments

comments