McLaren ponúka novinku – skvele vybavený kočík za 2000 libier

Londýn (TASR) – Výrobca monopostov formule 1 McLaren sa pokúša presadiť na trhu v totálne novej oblasti – ako producent kočíkov. Jeho novinka však vzhľadom na cenu 2000 libier nie je priveľmi konkurencie schopná.

Na druhej strane treba uznať, že sa na tomto modeli v žiadnom smere nešetrilo. Výrobok má pozlátenú konštrukciu a sedadlo z pravej kože.

Bezpečnostné pásy pre malých pasažierov pripomínajú bezpečnostné pásy z niekdajších pretekárskych automobilov, informoval internetový portál Superstyle.

Na vrecúško určené na kočíku na úschovu mobilného telefónu možno pripevniť písmeno M, symbolizujúce samozrejme nielen termín mamička, ale aj značku McLaren, a to z deväťkarátového zlata.

Produkt bude mať individuálnu “ŠPZ”.

Ak by ktosi mal záujem o tento výrobok aj v našich zemepisných šírkach, mal by sa s objednávkou poponáhľať, pretože kočík vyrobili iba v limitovanom náklade 20 kusov.

Foto: Luxist

Zdroj: © TASR 2006

www.zlatnik.sk využíva agentúrne spravodajstvo TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.


Comments

comments