Luxusné varianty mobilneho telefónu iPhone

Určite sa medzi nami zlatníkmi nájde pár jedincov, ktorých zaujímajú okrem zlata, diamantov aj mobilné zariadenia. Veľký bum zaznamenala minulý rok firma Apple svojim prvým mobilným telefónom – iPhone, ktorý sa stal po svojom uvedení na trh najpredávanejším telefónom v USA. Ako to už býva zvykom, dobre predávajúce veci si na mušku zoberú firmy, ktoré pár kusov upravia a vydajú na trh rôzne limitované edície. To iste platí aj pri telefóne iPhone a poďme sa pozrieť na jeho upravené verzie.

Ako prvá upravila špeciálny model firma Goldstriker, ktorá je známa hlavne tým, že pozlacuje a odlieva zo zlata všetko, od telefónov , notebookov až po logá značiek aut. V ponuke má tento mobil v troch prevedeniach:

Prevedenie : Zlatý predný rámček a zadný kryt (799 libier)Prevedenie: Zlatý predný rámček a logo na zadnom kryte (549 libier)Prevedenie: Platinový rámček a zadný kryt – limitovaná edícia, vyrobených je iba 250 kusov (1050 libier)

Oveľa luxusnejšie iPhone upravila firma Amosu z Londýna. Celý predný oceľový rámik osadila dvoma radmi diamantov v celkovom počte 420 kusov a váhe 5.65 ct. Čistota diamantov je VS a farba F. Na záver spomeniem ešte cenu, tá je rovných 20 000 libier ( približne 980 000Sk).

Diamantový iPhone

Ako posledne vám predstavím puzdro na iPhone od firmy Case-mate, ktorá sa orientuje na výrobu veľmi kvalitných puzdier pre mobily, notebooky, mp3 prehrávače. Puzdro pre iPhone je vyrobené zo špeciálnej kože podobajúcej sa karbónu, ktorá sa používa pri výrobe interiéru automobilov Porsche, alebo luxusných telefónov Vertu. Aby toho nebolo málo, celé puzdro je vyzdobené 42 diamantmi o váhe 3.5 ct. , ktoré sú zasadené v 18 karátovom zlate. Čistota diamantov je VVS1 a farba H. Na puzdre nesmie chýbať logo firmy, ktoré je tiež vyrobené z 18 karátového zlata. Cena luxusného puzdra je 20 000 dolárov ( 460 000sk ).

Luxusné púzdro od firmy Case – Mate

Comments

comments