KULTÚRA: Trendy v oblasti hodiniek a šperkárstva ukáže výstava v Inchebe

Bratislava (TASR) - Najnovšie trendy v oblasti šperkárstva a hodinárstva budú prezentovať vystavovatelia v dňoch 9.-11. novembra na 11. ročníku medzinárodnej výstavy Hodiny a Klenoty. Expozícia sa uskutoční v areáli Incheba Expo Bratislava na celkovej ploche 3100 metrov štvorcových.

Predstaví sa na nej spolu 78 vystavovateľov z Českej republiky, Poľska, Talianska, Turecka, Hongkongu, Cypru a Slovenska. Každý výstavný deň sa v čase od 10.00 do 18.00 h predstavia spoločnosti z oblasti výroby a dovozu hodín, hodiniek, klenot, šperkov zo zlata, striebra a iných drahých kovov. Predstavia sa i zástupcovia Asociácie zlatníkov Slovenska, Cechu zlatníkov a klenotníkov Slovenska a Puncového úradu Slovenskej republiky. Priestor dostali i školy, ktoré odprezentujú najlepšie práce svojich študentov.

Odbornú časť programu počas výstavy budú tvoriť prednášky a firemné prezentácie, prehliadky šperkov, ale aj vyhlasovanie výsledkov prestížnych súťaží Slovenský šperk 2007.

Zdroj: © TASR 2007

www.zlatnik.sk využíva agentúrne spravodajstvo TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Comments

comments