Inhorgenta europe 2005

Inhorgenta europe 2005 – pod týmto názvom sa v Mníchove v dňoch od 25. – 28. februára 2005 uskutoční už tradičný a podľa znalcov aj najdôležitejší odborný veľtrh šperkov a hodín v rámci EÚ. No, máme sa načo tešiť, veď na tejto výstave sa zúčastní okolo 1.200 vystavovateľov zo 40-tich štátov z celého sveta a čo sa týka návštevnosti – číslo 30.000 určite vyjadruje význam tohto podujatia. V šiestich halách, na ploche 64.500 m2 sa klenotníci a zlatníci budú môcť zoznámiť s najnovšími trendmi v oblasti dizajnu šperkov, hodín, drahých kameňov, perál a technológie. Na veľtrh inhorgenta majú vstup vyhradený výlučne odborní návštevníci s odpovedajúcou legitimáciou. Len ako registrovaný odborný návštevník si môžete objednať resp. zakúpiť vaše vstupenky. Poďme sa teda pozrieť trochu bližšie na to, čo si budeme môcť prehliadnuť v jednotlivých halách v prípade našej návštevy tejto veľkolepej výstavy…

 

Výstavisko s jednotlivými halami

Hala A1 – hodiny a hodinky, remienky

Určite budú svoje hodinky prezentovať na inhorgente aj vo svete známejšie hodinárske firmy, ale sám neviem prečo, vybral som na ukážku menej známu ktorá sa volá ELYSEE. Jej náramkové hodinky sú proste “iné“. Však posúďte sami.

    

Hala A2 – technická ponuka – stroje, Puzdra a obaly, šperky, seminárna plocha, zvláštna prehliadka “Ideálne klenotníctvo“

V tejto hale bude vystavovať aj všetkým klenotníkom popredná nemecká firma FISCHER, dodávateľ zlatníckeho náradia a technológií. Katalóg náradia si môžete objednať na internetovej adrese http://www.fischer-pforzheim.de/

 

 

Hala B1 – hodiny, šperky, drahé kamene, perly, antický šperk

V hale B1 okrem diel iných šperkárov si budeme môcť popásať svoje oči nad najnovšími snubnými prsteňmi od renomovaného nemeckého klenotníka Christiana Bauera.

 

Hala B2 – šperky, drahé kamene, perly, striebro, Fórum platiny

S perlovými a diamantovými šperkami nevídanej krásy sa pochváli na inhorgente nemecká firma CC-Pearls. 

 

       

Hala C1 – šperky, drahé kamene, perly, striebro

V hale C1 bude vystavovať klenotnícka firma Greenfire – F.P. Schindler. Kto má rád zelenú farbu smaragdov nech určite zavíta do stánku tohto výrobcu. Je zaujímavé, že táto firma vyrába iba smaragdové šperky.

Hala C2 – designérsky šperk, Fórum koncepty, Fórum inovácie, Fórum International

Opäť sa budú udeľovať ceny za vynikajúci a progresívny šperkový design v rámci mimoriadnej výstavy na “Designer´s Avenue“ v hale C2. Štyria výhercovia obdržia cenu dotovanú 2.000 euro. Tejto súťaže sa už tradične zúčastní firma z Macaa – Dora Tam Design. Designérka, ktorá na svetových súťažiach v designu šperkov obsadila popredné miesta.

 

   

Dora Tam Design

Hala EW – Publisher, partner trade fairs

V hale EW si návštevník bude môcť vybrať z nepreberného množstva časopisov a kníh so zlatníckou tematikou určených nielen pre odborníkov.

    

A nakoniec niekoľko dôležitých informácií.

Doba trvania veľtrhu: 
od piatku, 25. februára, do pondelka , 28. februára 2005

Otváracia doba: 
piatok až nedeľa od 9.00 do 18.00 hod.
pondelok od 9.00 do 17.00 hod.

Miesto konania veľtrhu: 
Nové výstavisko Mníchov, vstup západ, haly A1-A2, B-B2, C1-C2

Cena vstupeniek:
jednodňová vstupenka           17 euro
dvojdenná vstupenka             22 euro
permanentná vstupenka         26 euro
GoldCard*                            35 euro
vstupenka pre hostí               12 euro
vstupenka pre praktikantov     9 euro

inhorgenta–GoldCard: zahrňuje vstupenku na 4 dni, katalóg, vlastnú lounge a radu ďalších peniažných výhod.

Informácie a cestovný servis: 
inhorgenta europe – Hotline:
Tel:  +49.89.949-11398
Fax: +49.89.949-11399

Odkazy:info@inhorgenta.de , www.inhorgenta.com

zlatnik@zlatnik.sk

Comments

comments