HODINY A KLENOTY – Incheba 7. až 9. november 2008

V dňoch 7. – 9.11.2008 si všetci milovníci krásnych šperkov a hodín budú môcť prísť na svoje a vidieť množstvo prekrásnych inšpiratívnych hodinárskych a klenotníckych skvostov v rámci medzinárodnej výstavy hodín a šperkov HODINY a KLENOTY.

Pravidelnými vystavovateľmi na výstave sú hodinárske firmy ako Altro, Storm, Corcom, CD Export-Import, Goldtime, či Time Slovakia Plus. Každoročne sa predstavuje v Inchebe počas troch dní niekoľko desiatok firiem, ktoré ponúkajú na výber známe aj menej známe hodinárske, či šperkárske produkty.

Zo šperkárskych vystavovateľov medzi stálice výstavy patria spoločnosti A Briliant, Praxis a Master Troll.

Známe hodinky značky Storm, ktoré sú na Slovensku už pomerne známe určite spôsobia svojim dizajnom a bohatou ponukou búrku, tak ako to vystihuje aj ich trefný názov a dočkáme sa aj prezentácie kolekcie šperkov rovnomennej značky. Altro predstaví „klasiku“ medzi hodinkami značky Seiko,Pulsar a Lorus. Predstaví sa široká ponuká dámskych aj pánskych hodiniek klasického aj moderného dizajnu.

Výstava HODINY a KLENOTY Bratislava 2008 predstavuje na Slovensku už tradične jedinečné miesto stretnutia tých, ktorí hodiny a klenoty vyrábajú, opravujú a predávajú. Aj vďaka podpore domácich vystavovateľov ako i záujmu zahraničných vystavovateľov sa tešíme veľkému záujmu odbornej návštevnosti a širokej verejnosti. Veríme, že spoločným úsilím sa nám aj tento rok podarí pripraviť podujatie s bohatým a zaujímavým sprievodným programom, a že práve táto výstava sa stane pre Vás miestom inšpirácie a poznania ponuky klenotníckych a hodinárskych spoločnosti.

Odkaz: Incheba

Comments

comments