Casio G-Shock Gulfmaster GWN-1000 – prvé hodinky od Casia pre skutočných námorníkov

stiahnuť

Začiatkom jari 2014 sľúbila značka Casio skorý príchod nových nárazuvzdorných hodiniek GShock. Na tom by nebolo nič zvláštne, veď na uvoľňovanie nových a novších G-Shockov sme si za 30 rokov existencie odolnej línie už stihli zvyknúť. Tentokrát ale ide o skutočnú novinku – prvé hodinky Casio, ktoré sú určené špeciálne pre námorníkov. Solárne napájaný model Casio G-Shock Gulfmaster GWN-1000 (GWN-1000B-1B), inšpirovaný obrazom silného muža v boji s rozbúreným morom, zvládne pokročilé meranie tlaku, ukáže správny smer, nadmorskú výšku, aktuálnu teplotu i grafy prílivu a odlivu.

Michael Kors Hunger Stop 100 Series – hodinky, ktorým nie je ľahostajný hladomor vo svete

mk log

Je pochopiteľné, ak človek, ktorý sa nejaký ten rok zaoberá hodinkami, má po určitej dobe tendenciu odkláňať sa od quartzových kusov a prejavovať väčšie sympatie mechanickým modelom. Odtiaľ je už len krôčik ku ďalšiemu levelu – mechanickým hodinám so švajčiarskym pôvodom. Avšak, existujú aj hodinky, ktoré k nadobudnutiu aury príťažlivosti nutne nepotrebujú pochádzať z krajiny Helvétskeho kríža, ani hrdiť sa v pravidelnom rytme oscilujúcou zotrvačkou. Zvlášť, ak majú za sebou pútavý príbeh.

Guess Prism W0300L3 – novinka, s ktorou je každý mesiac lásky čas

GuessLogo

Máj, lásky čas. Niektorým stačí na pripomenutie si mesiaca, ktorý praje láske viac ako zvyšných jedenásť v roku, slovné vyznanie, iní si najkrajší cit budú chcieť zvečniť do čohosi hmotného. Na druhú skupinu ľudí myslela módna značka Guess už na Valentína, ale keďže spojitosť 14. februára s májom je nielen symbolická, môžeme aj teraz, keď je jar v plnom rozpuku, upozorniť na najtrefnejší model z novej kolekcie romanticky ladených dámskych hodiniek.

Tissot Glamorous – švajčiarske potešenie pre oči s retro nádychom

QHD_Tissot_Glamorous1

Na veľtrhu Baselworld zažili oficiálnu premiéru očarujúce dámske novinky Glamorous od švajčiarskej značky Tissot. Vďaka elegantnému púzdru ľahko identifikovateľné modely s retro nádychom prídu na trh v dvoch verziách. Rozlišovacím prvkom sa pre Tissot Glamorous stalo okružie, ktoré sa v závislosti od modelu leskne buď čistým zlatom alebo zlatom v kombinácii s diamantmi.

Casio G-SHOCK WINTER G-LIDE GLS8900 – ako stvorené pre zimné športy

stiahnuť

Po krátkej odmlke je G-Shock späť v plnej sile. Odolný modelový rad japonskej značky Casio impozantnými novinkami WINTER G-LIDE GLS8900 hlási, že pravá zima sa môže začať. S dôrazom na bezchybnú funkčnosť a výkon, sú nové prírastky pripravené poslúžiť všetkým, ktorí holdujú zimným športovým disciplínam vrátane snowboardingu, bežeckého alebo freestyle lyžovania.

Hodinky PANERAI – predstavenie značky

panerai_logo

Svet pozná iba pár producentov hodiniek s tak vernými zákazníkmi akých má taliansko-švajčiarska značka Panerai. Majitelia hodiniek Panerai tvrdia, že sú pre nich istým druhom závislosti a len veľmi ťažko by si zvykali na iné. Paneraiky, ako im z lásky hovoria, majú čestné miesto v ich srdciach, ale tiež na zápästiach početného zástupu prominentov. V každom prípade, fanúšikov hodiniek Panerai nepriťahuje drtivá sila celebritného marketingu, ale skutočná, rokmi overená kvalita.

De Grisogono – Nová kolekcia dámskych hodiniek SUGAR.

logo

Švajčiarsky klenotnícky dom De Grisogono predstavil svoju novu kolekciu výhradne dámskych hodiniek pod názvom Sugar.