Guess Prism W0300L3 – novinka, s ktorou je každý mesiac lásky čas

Máj, lásky čas. Niektorým stačí na pripomenutie si mesiaca, ktorý praje láske viac ako zvyšných jedenásť v roku, slovné vyznanie, iní si najkrajší cit budú chcieť zvečniť do čohosi hmotného. Na druhú skupinu ľudí myslela módna značka Guess už na Valentína, ale keďže spojitosť 14. februára s májom je nielen symbolická, môžeme aj teraz, keď je jar v plnom rozpuku, upozorniť na najtrefnejší model z novej kolekcie romanticky ladených dámskych hodiniek.

Guess Prism W0300L3 kombinujú emócie s vášnivou pastelovou ružovou a žiarivou zlatou. Dizajnérom sa nimi podarilo vystihnúť nekonečnú túžbu, priťahujúcu pohľady so zaručenou spoľahlivosťou tak, ako sme pri modeloch značky Guess zvyknutí. Jemné príslušenstvo k jarou odľahčenej garderóbe evokuje tvarmi a pôvabnosťou ženskú siluetu, ktorej každý detail je presýtený nežnosťou a zároveň nezameniteľnou zmyselnosťou.

guess-prism-w0300l3

Dámske zápästie pohladí novinka Guess Prism W0300L3 mäkkosťou ružového silikónového remienka, farebne korešpondujúceho s odtieňom podkladovej plochy ciferníka. Tvár hodiniek s lúčovou úpravou je uložená v oceľovom púzdre so ženským priemerom 36 milimetrov. Minerálnym sklíčkom kryté telo s vodeodolnosťou 30M bez problémov ustojí náhodný styk s vodou v podobe ľahkého dažďa.

guess-prism-w0300l3-1

Aby Guess tieto hodinky spravil popri ružovej a zlatej ešte vábnejšími, neváhal posiať okružie a centrálnu časť ciferníka množstvom trblietavých kamienkov značky Swarovski. Brúsený krištáľ na ciferníku spája okrem rímskych indexov všetky funkčné prvky ovládané japonským quartz strojčekom. Tri stredové ručičky, z ktorých dve dostali v šere svietiaci náter, dopĺňajú tri analógové ukazovatele patriace multifunkčnému dátumu a subciferníku času v 24-hodinovom formáte.

guess-prism-w0300l3-2

Sofistikované spárovanie ružovej so zlatými akcentmi a ligotom krištáľu robí z hodiniek Guess Prism W0300L3 vhodný dar, ktorý lásku vyjadrí v jej najpravdivejšej forme.

Autor: Michal Pindura (redaktor Hodinársky magazín)

 

Comments

comments