Breitling – Cockpit Lady

Svetoznáma švajčiarska hodinárska manufaktúra Breitling, ktorej špecialitou je výroba masívnych pánskych chronografov určených predovšetkým pre pilotov lietadiel v minulom roku spôsobila neskutočnú radosť aj nežnejšej polovičke ľudstva. V luxusných klenotníctvach a butikoch sa začala totiž predávať nová kolekcia dámskych náramkových hodiniek tejto značky, ktoré dostali meno Cockpit Lady.

Dámy, ktoré s obľubou nosia športové náramkové hodinky, neustále zápasia s tým problémom , že nemôžu svojho miláčika nosiť pri každej príležitosti. No pri pohľade na model Cockpit Lady sa zdá byť tento problém vyriešený.

Zlaté puzdro a remienok typu Pilot predurčujú tento model na nosenie aj na slávnostnejšie príležitosti. Puzdro hodiniek s priemerom 31,8 mm je vyrobené z 18 karátového žltého zlata a veľmi pekne harmonizuje s remienkom z toho istého materiálu. Hnacím srdcom tohoto modelu je osvedčený firemný quartzový strojček – kaliber 71.

 

Na číselníku sú nápadne tri veľké rímske číslice XII , VI a IX. Miesto čísla III je ukazovateľ dátumu, ostatné číslice sú nahradené malými diamantmi vysokej kvality. Cena týchto luxusných hodiniek sa pohybuje okolo $ 16 000. 

 

Pri modely s diamantmi na lunete a náramku cena presahuje $ 36 000. Je samozrejmosťou, že Breitling ponúka tento model aj v jednoduchšom prevedení a to buď v kombinácii zlato – oceľ,  alebo čisto oceľový model s koženým remienkom v rôznofarebnom prevedení. U týchto modelov je cena už nižšia – od $ 3400.

Odkazy: www.breitling.com

zlatnik@zlatnik.sk

Comments

comments