Bikiny za 30 miliónov dolárov

Po bikinách značky Victoria's Secret za 13 miliónov dolárov ktoré predviedla verejnosti top modelka českého pôvodu Karolína Kurková v roku 2002 tu máme ďalšie dvojdielne plavky nesmiernej hodnoty, ktoré tentoraz predviedla Molly Sims.

Tridsaťdva ročná americká modelka a herečka Molly Sims bola vo februári na predvádzacích mólach asi najstráženejšou ženou sveta, pretože predvádzala dvojdielne plavky v hodnote 30 miliónov dolárov! Bikinky navrhla dizajnérka šperkov Susan Rosen, ktorá tvorí aj pre známe osobnosti šou biznisu. Jej služby už využila napr. Madonna, Lebron James a Gwen Stefani.

Na zhotovenie dvojdielnych plaviek Susan Rosen použila dovedna 150 karátov menších diamantov guľatého výbrusu , 51 karátov menších diamantov v tvare hrušky, 30 karátov diamantov smaragdového výbrusu , dvojicu 15 karátových guľatých diamantov a dvojicu 8 karátových unikátnych diamantov brúsených do tvaru hrušky. Všetky kamene sú najvyššej kvality a samozrejme vsadené do platiny.

Molly Sims a diamantové bikiny za 30 miliónov dolárov.

Ako píšu zahraničné zdroje o tejto udalosti, Molly Sims sa pri fotení v bikinách, ktoré jej len ako tak zakrývali najintímnejšie partie vôbec nehanbila a nepociťovala strach.
Exkluzívne snímky sa potom objavili v špeciálnom vydaní magazínu “Sports Illustrated Swimsuit 2006“ presne v deň svätého Valentína.

zlatnik@zlatnik.sk

Zdroj a foto: Susan Rosen – Raphael Mazzucco Las Vegas, Nevada

Comments

comments