8. Medzinárodná výstava hodín a šperkov HODINY & KLENOTY

Vážení obchodní partneri, dovoľte, aby sme Vás informovali 8. Medzinárodnej výstave Hodiny & Klenoty, ktorá sa uskutoční v dňoch 12. – 14. novembra 2004 v priestoroch Výstavného a kongresového centra INCHEBA v Bratislave. 

Odbornými partnermi výstavy sú Asociácia zlatníkov Slovenska (AZS) so sídlom v Trenčíne a Cech zlatníkov a klenotníkov Slovenska so sídlom v Bratislave. Výstavu už podporili svojou účasťou napr. Zlatokov Trenčín, Zlatá Huta Trenčín, Gold Style Trenčín, Antika Trenčín, Slovenský gemologický inštitút a ďalšie významné firmy zo Slovenska, máme aj zaujímavú zahraničnú účasť firiem z Rakúska, Talianska, Turecka, Maďarska, Českej republiky a ďalších.

Počas výstavy sa tiež uskutoční vyhodnotenie celoslovenskej súťaže pre výrobcov šperkov v r. 2004, ktorej organizátormi sú Asociácia zlatníkov Slovenska a Cech zlatníkov a klenotníkov Slovenska. Organizátor si kladie za cieľ v spolupráci s partnermi združiť na jednom mieste a v rovnakom čase čo najväčší počet kľúčových hráčov a ďalších subjektov pôsobiacich na klenotníckom a hodinárskom trhu zo Slovenska a zo zahraničia, a tak umožniť vystavovateľom predstavenie nových produktov, komunikáciu so zákazníkmi, sledovanie reakcií konkurencie a zákazníkov, vyhľadanie nových odberateľov a partnerov a kontrahovanie výrobkov pred hlavnou sezónou. Výstava sa má stať odbornou a spoločenskou udalosťou roka v danom odvetví na Slovensku. Organizátor poskytne na konanie akcie kvalitné a dôstojné výstavné priestory, zabezpečí vystavovateľom adekvátne podmienky na ich prácu a pozve na výstavu odborných návštevníkov-obchodníkov.

CENOVÉ PODMIENKY:

1. Prenájom krytej plochy bez stánku:

do 1.9.2004 / po 1.9.2004

do 49 m2 1.250,- / 1.450,- Sk/m2 

50 m2 a viac 1.050,- / 1.250,-Sk/m2 

2. Registračný poplatok 2.000,-Sk

3. Postavenie a vybavenie stánku na kľúč:

A. 9-15 m2 1.350,-Sk/m2 Cena zahŕňa obvodové steny stánku z bielych panelov, stropný raster, sklad s uzamykateľnými dverami, prívod el. energie do 3 kW, el. zásuvka, svietidla, koberec, 1x vitrína pultová, označenie stánku názvom vystavovateľa, 1x stôl, 4x stoličky. V cene nie je registračný poplatok a prenájom plochy.
B. 16-30 m2 1.250,-Sk/m2. Cena zahŕňa služby ponuky A, naviac 1x vitrína pultová, 1x regál skladový. 
C. 31-49 m2 1.150,-Sk/m2. Cena zahŕňa služby ponuky B, naviac 1x stôl, 2x stoličky, 1x vitrína stenová
D. 50m2 a viac – cena realizácie a vybavenia stánku sa dohodne individuálne.

Ponúkame všetkým záujemcom o účasť zabezpečenie Vašich prezentácii na kľúč. Príklady cenovo výhodných kompletne zariadených typových stánkov a celkových nákladov na účasť radi zašleme každému záujemcovi. Ceny za 1m2 kompletne zariadeného stánku vrátane prenájmu výstavnej plochy, výstavby stánku a jeho vybavenia sú uvedené v priloženej prihláške. Napríklad účasť s 20 m2 kompletne zariadeným stánkom na kľúč vychádza na 52.000,- Sk bez DPH (v cene výstavná plocha, registračný poplatok, postavenie stánku s uzamykateľným skladom, koberec, prívod a odber el. energie, 2x pultová vitrína, označenie stánku na límci názvom vystavovateľa, stôl so 4 stoličkami, 3 vystavovateľské preukazy). Samozrejme sú možné väčšie, ale aj menšie stánky (napr. 12 m2 stánok za celkovú cenu účasti 33.200,- Sk bez DPH). Na našej stránke http://www.incheba.sk/index.cfm?Module=Exhibitions&Page=PricesShow&ExhibitionID=132  nájdete niektoré príklady vybavenia typových stánkov.

Tovarová nomenklatúra: náramkové hodinky, nástenné a stolné hodiny, časomerná technika, klenoty z drahého kovu, módne a netradičné šperky, drahokamy, polodrahokamy, špičková bižutéria, starožitnosti z drahých materiálov, vybavenie dielní a predajní, nástroje a náradie pre zlatníkov a hodinárov.

Vážení obchodní partneri, budeme Vám povďační za uverejnenie tejto informácie o výstave. 

S pozdravom, 

Ing. Svetlana Mikušová
Manager výstavy
Tel. + 421 2 / 67272026, Fax + 421 2 / 67272201, E-mail: smikusova@incheba.sk , www.incheba.sk

www.zlatnik.sk

Odkazy: Záväzná prihláška v PDF formáte

Comments

comments