Victoria’s Secret predstavila Fantasy podprsenku za 2,5 milióna dolárov

Prvú takúto hriešne drahú podprsenku od firmy Victoria’s Secret predstavila Claudia Schiffer v roku 1996 a jej cena bola rovných 1 milión dolárov. Dnes sa píše rok 2012 a najnovší prírastok do rodiny týchto drahých kúskov predstaví 31-ročná brazílska top modelka Alessandra Ambrosio.

Presnejšie 4. decembra sa táto top modelka dostane medzi elitu top modeliek ako je už spomínaná Claudia Schiffer, Naomi Cambell, Adriana Lima, Daniela Peštová, Heidi Klum, Karolína Kurková atď, ktoré už v minulosti mali tu česť predstaviť modely týchto jedinečných a drahých podprseniek.

Tohtoročný model vyniká hlavne svojou farebnosťou o čom svedčia aj farby kameňov, ktoré pri výrobe použili londýnski klenotnici. Jedna sa hlavne o fialové ametysty, červene rubíny, modré zafíry, biele, ružové a žlté diamanty v celkovom počte 5200 kusov a tie sú zasadené v kvetoch, ktoré sú vyrobené z ružového, žltého a bieleho 18 karátového zlata. Samozrejme aby som nezabudol, v strede podprsenky sa ligoce jeden 12,5 karátový oválny diamant a 20 karátový biely diamant s výbrusom radiant.

V cene 2,5 milióna dolárov je zahrnutý aj ” diamantový opasok” ktorý je úplne identický s vrchom.

Ak by to pre vás bolo ešte stále málo , môžete si k tomu dopriať aj parfém Fantasy, ktorého flakón je tiež zdobený identickými kvetmi aké sú na podprsenke + jedným 9 karátovým diamantom opäť s výbrusom radiant. Na záver chyba už len cena – 500 000 dolárov.

Zdroj: Talking with Tami

Comments

comments