Van Cleef & Arpels – virtuálna prehliadka výrobných priestorov

Francúzska klenotnícka firma Van Cleef & Arpels uverejnila pred niekoľkými týždňami na svojej webovej stránke virtuálnu prehliadku svojich výrobných priestorov, kde ruky tých najlepších dizajnérov a klenotníkov vytvárajú tie najkrajšie a najdrahšie klenoty tejto firmy.

Človek si zo začiatku mysli že sa jedná o klasickú virtuálnu prehliadku, ktorú poznáme z niektorých webov, no po otvorení okna, následnom privítaní sa nám zjaví možnosť vybrať si z ôsmych položiek, pod ktorými sa nachádzajú jednotlivé výrobné procesy.

Zaujímavosťou prehliadky je aj to že okolie v nej je akoby reálne, zamestnanci pracujú, prechádzajú sa, rozprávajú sa, až má z toho človek pocit ako by sledoval zamestnancov v reálnom čase. No ide však len o nahraté video ktoré sa opakuje.

V každej z ôsmych položiek , nájdeme okrem náhľadu do priestorov aj obrázky a videa, v ktorých nám zamestnanci porozprávajú o svojich začiatkoch v tejto renomovanej firme a predvedú niečo zo svojho majstrovského umenia ako sa rodí šperk od samotného návrhu až po finálny výrobok.

Pre vstup do virtuálnej prehliadky kliknite TU

Prajem vám príjemne pozeranie.

Zdroj: Van Cleef & Arpels

 

 

Comments

comments