V roku 2007 treba nosiť čo najťažšie a najnápadnejšie šperky

Viedeň (TASR) – Dámy sa v roku 2007 majú na čo tešiť – módny trend v šperkoch je už jasný. Mali by byť čo najmasívnejšie, najťažšie a najnápadnejšie. A nielen pre moletky… V utorok večer štýl krásky typu “ovešená ako vianočný stromček” predstavila vo Viedni moderátorka ORF Barbara Karlichová.

Hitom roku 2007 bude biela a čierna farba drahokamov, k slovu sa opäť dostáva žlté zlato, masívne viacradové zlaté reťaze a náramky v štýle 80. rokov.

S dlhým perlovým náhrdelníkom tiež nebudete “out”, o prsteňoch s kvetinovými motívmi ani nehovoriac. Kvetinový dizajn z briliantov a drahokamov je v popredí pozornosti. A trendový tvar prívesku? Jednoznačne srdce – čím väčšie, tým lepšie. O prsteňoch platí takisto, že majú byť čo najväčšie. Ak sa rozhodnete ozdobiť všetkých päť prstov naraz, to je tiež “in”, len potom by mali byť šperky menšie. Celkovo však platí: decentnosť a jemné tvary sú zabudnuté. Letia masívne, výrazné šperky, len farby sú menej nápadné – ružová, modrá, žltá a biela.

Zdroj: © TASR 2006

www.zlatnik.sk využíva agentúrne spravodajstvo TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Comments

comments