Technologický šperk z dielne Prestigia

Spoločnosť Prestigio uviedla na český a slovenský trh nový flash disk, navrhnutý podľa najnovších trendov vo výrobe šperkov. Tento technologický šperk – Necklace flash drive má podobu zlatého náhrdelníku, zloženého z retiazky a prívesku a je určený hlavne ženám.Elegantný prívesok s motívom ruže sa hodí k rôznym príležitostiam a štýlom oblečenia, a tak ho jeho majiteľka môže mať stále pri sebe. Nezáleží na tom, či je práve v kancelárií, alebo sa chystá do spoločnosti vo večernej róbe. Odpadá tiež hľadanie zapadnutého flash disku v kabelke, pretože dôležité dáta má žena vždy na dosah.

Prestigio Necklace flash drive je plug & play zariadenie, kompatibilné s operačnými systémami spoločnosti Microsoft, rovnako ako aj so systémami Mac OS 9.x. Vyrába sa s 4 GB alebo s 8 GB pamäti, čo poskytuje dostatočný priestor pre uloženie potrebných informácií – od dokumentov až po fotografie.

Výrobca na flash disk poskytuje záruku 2 roky a záujemcovia si ho môžu zakúpiť za necelých 22 eur, čo je približne 660 Sk (4 GB verzia), respektíve za 32,40 eur čo predstavuje asi 980 Sk za 8 GB verziu bez DPH.

Comments

comments