Zasnubny prsten

Všeobecná diskusia o diamantoch, ich výbrusoch, spracovaní, histórii...

Zasnubny prsten

Poslaťod michal » Ned Jan 13, 2013 7:20 pm

Dobry den,

rad by som priatelke dal diamantovy zasnubny prsten. Na stranke vipgold sa mi paci tento:
http://www.vipgold.sk/kategoria/diamant ... 4386-0151/

Podla zakladnych parametrov sperku sa mi cena javi ako prijatelna. Rad by som Vas poziadal o cenne rady a pripomienky, pretoze do tejto oblasti sa vyznam iba velmi zbezne.

Vopred dakujem za pomoc.
michal
Užívateľ

Re: Zasnubny prsten

Poslaťod kulinan » Uto Jan 15, 2013 3:41 pm

Zdravím Vás,

odporúčam určite nekupovať, dosť predražené.
Podporte radšej nejakého zlatníka,ktorý vám to vyrobí ručne a kvalitne, hlavne lacnejšie :wink:
kulinan
Užívateľ

Poslaťod Eci » Str Jan 16, 2013 1:26 am

S podporou domaceho zlatnika suhlasim, s rucnou kvalitnou pracou tiez :) ale jedna vec mi trosku vrta hlavou, preco by mala byt rucna zakazkova vyroba lacnejsia ako strojova
Obrázok užívateľa
Eci
Administrátor

Poslaťod kulinan » Str Jan 16, 2013 1:54 pm

Radka píše:neviem sice ci je lacnejsia ale ked i vezmem fakty tak uz ponuka odomna by bola vyhodnejsia a to niesom najlacnejsia . Snubny prsten ma v priemere okolo 3g ked je jemnejsi a chceme aby vinikol kamen ..klasicky setting ...a zo zvysku si vypocitaj kamen ..myslim ze ti stale zostane na lepsi kamen ako na danej stranke ..ak sa mylim opravte ma :) samozrejme ze kazdy predajca ma svoje ceny a ked chce a najde kupca moze pytat aj milion :)
ps:pocitala som do sumy 1000,-eur

úplne súhlasím s Radkou
treba pozerať aj na to aký kameň predávam a aká je hmotnosť prsteňa, aj z toho vychádza ako kvalitne je vypracovaný a aké je kvalitne osadenie kameňa, niekedy sa nestačím čudovať pomer veľkosť kameňa a hmotnosť zlata.
nie je to o tom že práca je lacnejšia.....ale o tom koľko si nahodím na kameň. :wink:
Tiež dokážem urobiť lepšiu ponuku dokonca s lepším kameňom

tak asi o tomto to je

ale ako napísala Radka, kto chce nájde kupca aj za veľké peniaze.....
ide o to poradiť ľudom....nemusím zo všetkého vytrieskať čo najviac....."chcem žiť a nechať žiť" 8)
kulinan
Užívateľ

Poslaťod Eci » Pia Jan 18, 2013 12:27 pm

Nepochopili sme sa :) nevadi
Obrázok užívateľa
Eci
Administrátor

Poslaťod Matkooo » Ned Sep 09, 2018 1:41 pm

kulinan píše:Zdravím Vás,

odporúčam určite nekupovať, dosť predražené.
Podporte radšej nejakého zlatníka,ktorý vám to vyrobí ručne a kvalitne, hlavne lacnejšie :wink:

Tiež sa mi to príde trochu divné že prečo by mal byť ručný zlatník lancnejší ako veľko výroba :)
Obrázok užívateľa
Matkooo
Užívateľ

Späť na Všeobecná diskusia o Diamantoch

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť