praca zlatnika BA

V tejto sekcii sa nachádza "dopyt" teda hľadanie pracovných miest v obore zlatník / klenotník / rytec.

Re: praca zlatnika BA

Poslaťod vertagnan » Štv Jún 23, 2022 8:12 pm

vertagnan
Užívateľ

Poslaťod vertagnan » Štv Jún 23, 2022 8:13 pm

vertagnan
Užívateľ

Poslaťod nuname » Uto Júl 26, 2022 6:49 am

Dobrý deň,

čítal som váš inzerát na fóre zlatnik.sk a zaujala ma vaša ponuka na spoluprácu. Rozbieham sa od nuly, ale za to mám silné meno a rátam s tým, že prerazím chýba mi len skúsený zlatník, ktorý by to so mnou odštartoval. Mám možnosť predaja zlatých šperkov za vyššiu cenu do Veľkej Británie s celkom slušným odberom. Kontaktujte ma kľudne aj telefonicky: 0944 777 412

S pozdravom
Erik Taraba
nuname
Užívateľ

Updated Humidifier Info

Poslaťod FrankJScott » Uto Sep 20, 2022 3:18 pm

To the lady asking about cleaning cool mist humidifier, humidifier for mushroom growing, standing humidifier, vicks cool mist, best cool mist humidifier, ur power diffuser, I highly suggest this useful humidifier make or adding humidifier to hvac, humidifier control, best humidifier for plants, bedside humidifier, healthsmart humidifier, automatic humidifier, not to mention this high rated humidifier info and don't forget adiabatic humidification, crane humidifier cleaning, dyson pure cool humidify, natural humidifier, best humidifiers 2021, cold humidifier, and don't forget this great humidifier item which is also great. Also have a look at this top rated humidifier item on top of boneco humidifier u350, anden steam humidifier, aprilaire humidifier 400, dyson purifier and humidifier, opolar evaporative humidifier, warm mist, not to mention this updated humidifier product and don't forget humidifier price, dyson pure humidify cool, best home humidifiers, bionaire cool mist humidifier, travel size humidifier, types of humidifiers, on top of excellent humidifier info which is also worth a look. I also recommend this high rated humidifier deal on top of ceramic radiator humidifier, ideal air humidifier, di humidifier, dyson air humidifier and purifier, stella humidifier, homedics humidifier cleaning, not to mention this top humidifier product and don't forget humidify, honeywell home humidifier, best humidifier for sleeping, r2d2 humidifier, snake humidifier, general power humidifier, on top of great humidifier item which is also great. Finally, have a look at this recommended humidifier item for good measure. Check more Top Seo Company Info 3f1a46f
FrankJScott
Užívateľ

Poslaťod jiuer7845 » Ned Sep 25, 2022 4:49 am

jiuer7845
Užívateľ

Predchádzajúci

Späť na Dopyt pracovných miest

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť