Slovenský šperk s Obsidiánom

Fotogaléria zlatých šperkov - vkladanie aj vlastnej tvorby...

Re: Slovenský šperk s Obsidiánom

Poslaťod skoba » Ned Nov 23, 2008 9:10 pm

paraaada,,,
iba tie chybajuce kamene ma irituju asi najviac... mohli tam dat tie imitacie a bol by kludnejsi o kusok...
..volakdo tam ma pouzity emajl,, super, ani si to nevsimol, az teraz..
..to aj pan Turnovec si zamakal?? ejha..
..mne sa aj to hrozno paci, iked teda tie listy su odliate,, ja mal prvu vec porobenu tiez hrozno az potom zmenil na stonozku, no ale kamene sa uz nestihli dorobyt
..ta retaz je fakt strojofka, tiez si to vsimol az teraz, na mieste si to ani neuvedomil..
..najviac ale sa mi paci ten velky motyl, ako sa hodi ku kobercu pod vytrinami,, krasny sulad udalosti... hehe

..pozeram ze Viktor Csontos ma moj chybajuci kamen,,ajaj presne pozadovany rozmer zrejme :lol:
keduz teda pisem, tak popisem moj vyrobok detajlnejsie:
jeto brosna na magnet. fest silny original samariovy magnet.. brosnu je mozne pouzit aj inde okrem oblecenia. npr. na chladnicky a inde dobytu. hlava hmyzu je zlatena, telo je moku plech, a pouzil som aj chlp z plisovej hracky svojej sesternice. a ocelovy drot a dute Ag gulicky polotovary... stonoska je cela vrtka do kazdeho smeru..
Naposledy upravil skoba dňa Pon Nov 24, 2008 11:44 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
skoba
Užívateľ

Poslaťod maja » Pon Nov 24, 2008 7:19 pm

Pekne sperky.Auvalon a Tvoje su ktore? Skoba skoda,ze tam tie kamene chybaju ale keby si to nenapisal tak by som si myslela,ze to tak ma byt. :D
Obrázok užívateľa
maja
Užívateľ

Poslaťod skoba » Uto Nov 25, 2008 12:50 am

Radka prosímeťa neplač! ešteže je tu internetík :P
..mohlasi posielkať volačo peknuo porobenuo.. cicamica,, a potom mohli dojst do NR na kafíčko a pifko na vikkendík a na dajaký heavy-metálový koncertík doPekarne, ajtak ti este vysim výkendovu dovolenku :lol:
..tak si idme teda hladat volaku smuck udalost kam by sme mohli ist aj sRadkou na stretko :lol:
Obrázok užívateľa
skoba
Užívateľ

Poslaťod skoba » Uto Nov 25, 2008 7:42 pm

dajme sutaz zlatnik.sk bez vyhry... iba tak vramci stretka, dajaky ulet designove veci + remeselna zrucnost,,
..a ked tak urobime 2-3x, tak sa nam nazbieraju veci na vystavu, ktorou potom pojdeme do Sveta...
cim viacery znas volaco porobia, tym menej krat sa musime stretnut, aby bol pozadovany pocet prac...
dobrene??
Obrázok užívateľa
skoba
Užívateľ

Poslaťod maja » Uto Nov 25, 2008 8:21 pm

Auvalon len ich pekne daj tie fotky sem vobec to nebude na ukor druhych.Ved aj druhy mozu hodit dake foto svojich prac.Ja hodim foto dcerinej prace len niesom s nou tak dlho denne aby sme sa k tomu dostali.Ma to v pocitaci len ja neviem kde je to ulozene inak by som to sem uz dala.
Taku detailnejsiu foto tych prstenov by som uvitala,lebo sa mi to paci len malo vidiet. :D
Obrázok užívateľa
maja
Užívateľ

Poslaťod skoba » Str Nov 26, 2008 8:20 pm

:P very gut :P danke shön
takto nejak by malo byt aj v originali,,, este doretusuj dajake krapne, aby to neposobilo lepene :lol:
odretusuj ten plech z pod magnetu a bude idealka :lol: zvyraznit chlpky popripade...
Obrázok užívateľa
skoba
Užívateľ

Poslaťod maja » Str Nov 26, 2008 8:35 pm

Wau to je dobre :D
Obrázok užívateľa
maja
Užívateľ

Poslaťod skoba » Štv Nov 27, 2008 12:54 am

auvalon, skrity romantik :lol:
..ten privesok ma prekvapil, ja skladacky preferujem..
..votrlec prsten ok..
..tak tomu nahrdelniku stymi stomatologickami si riadnu reklamnu kampan urobil :mrgreen:
moc sa mi pacia inak ked su graficky vytuningovane fotografie sperkov. volakde uz aj take videl..

..tu vec s cervenym ochlpenim vidim prvy krat a jeto akoby mokume material ne??? cottoje? to tam bolo tiez?
inak su tu este okrem mojej akoby celkom nedokoncene veci... :D
Obrázok užívateľa
skoba
Užívateľ

Poslaťod skoba » Štv Nov 27, 2008 3:04 pm

kaamo,, traumatizujuca stvrta cast mi nejde vlozit,, ale dajaku dobu to ani neskusal, lebo radsej robil kopie horkotazko, ale nemam ich este odliate,,, dam tomu oddych a potom znova budemskusat... dovtedy to Radka nedostane naspat, kym sa mi to nepodari poskladat cele :lol: lebo aj tie odliatky budem musiet vyskusat ci su dobre tvarovane a ci sedia a nakonec ukazat objednavatelom... proste ma malo iq natoaj nervy vcudu... uzsami dlhonestalo, ze volaco robim a nabehnu mi nervy do konceka prstov a najradsej by to hodil o stenu... zatial sa vzdicky vcas ovladol a skladacku-prsten v mieri vozil do suplika... :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
skoba
Užívateľ

Poslaťod maja » Štv Nov 27, 2008 8:56 pm

Auvalon ten prsten by som brala.Tie zirkace svietia na tej fotke ako brilianty.A ako robis upravy fotiek.Tie upirky sa mi tiez pacia.
:D :D :D
Obrázok užívateľa
maja
Užívateľ

Poslaťod zuzantelka » Sob Nov 29, 2008 5:05 pm

Som tu prvykrat,takze len to tu otukavam ako to tu vlastne chodi a som prijemne prekvapena nad vasimi vsetkymi nazormi, ktore su priame,aj ked s castymi naznakmi, bud nesuhlasu alebo suhlasu :) ....
Auvalon píše:neviem koho bolo toto, lebo meno som nezaregistroval ... ale mne sa to celkom pacilo ... :wink: a vidim, ze MOKUME GANE mali 2-ja sutaziaci ... :shock:

Auvalon,dakujem, a ano mokume mali zrejme dvaja :wink:

Skoba,to cervene ochlpenie ako si to nazval, je to labutienka....myslim si, ze sperk nieje len o tom,aby clovek videl len na vymakany kov, myslim ze sperk moze byt pouzity s roznymi materialmi,a uprimne,tvoj sperk som si vsimla ako prvy :wink: ....Mozno kvoli technike mokume-gane....a keby si nepovedal,ze ti tam chybaju dva obsidiany,doteraz si myslim,ze to tak malo byt :D
u mna napriklad bolo,ze tie obsidiany som zohnala sama. A Tvoj nazor ti neberiem,iba chcem podotknut,ze sperk moj je "dokonceny".... :wink:

a este Auvalon,prijmi odo mna gratulaciu za vyhry,naozaj tie tvoje sperky su skvostne :D ,a velmi ma tam zaujal tvoj privesok "van helsing" ...Klobuk dole aj ta skladacka,i ked som si to na zaciatku nevsimla :oops:

Nech sa Vam vsetkym dari a prajem krasny vikend :lol:
zuzantelka
Užívateľ

Poslaťod skoba » Sob Nov 29, 2008 6:10 pm

Zuzantelka čááw :P
..tomáš mokumečko výborne, na mieste vystavy si to ani nevsimol, az tuto na fotkach.. jato nemyslel negativne ze nedokoncene, ibaze tá meď potrebuje cas na samopatinovanie, inak nevynika od striebra :lol: :lol:
a stým netradicnym materialom "labutienkou" uplne suhlasim a ja tiez preto pouzil labuti chlp, aby to dal najavo..
proste labutiny + mokumečká = smesi dajak blízky :lol:
parááda,, zuzantelka slub nám prosíím ze tu budes chodit a kecat snama ovsetkom :D
mysme uplne fpohodicke a sme preteba tou najlepsou investiciou.. :wink:
Obrázok užívateľa
skoba
Užívateľ

Poslaťod zuzantelka » Sob Nov 29, 2008 6:22 pm

Skoba,uplne som sa zasmiala nad Tvojim prispevkom :lol: :lol: :lol:
Ja sa tiez nehadam,a veru davam ti za pravdu,med potrebuje trochu "odlezat" aby ziskal od striebra tmavsi nadych,ale co,na taku sutaz nesmies cakat kym neviem co sa ti tam natmavi :lol: :lol: :lol:
A ty si mal,ja som tomu ani velmi nepochopila,vraj na dake magnetky,ci ako......????
Takze sa pridavam do partie :lol: :lol: :lol: vitam Vas :lol: :lol: :lol:
zuzantelka
Užívateľ

Poslaťod skoba » Sob Nov 29, 2008 6:52 pm

.
... vítame Zuzantelku ...
Prílohy
zzzkvet.jpg
zzzkvet.jpg (3.82 KiB) Zobrazené 1750 krát
Obrázok užívateľa
skoba
Užívateľ

Poslaťod skoba » Sob Nov 29, 2008 6:54 pm

zuzantelka: ano, pouzil okrem chlpu este aj specialny silny manet... je to brosna bez prepichnutia textilu, popripade bytovy doplnok na chladnicku a iny kovovy nabytok..
Obrázok užívateľa
skoba
Užívateľ

Ďalší

Späť na Fotogaléria zlatých šperkov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť