Harry Winston predstaví pánsku kolekciu navrhnutú Thomom Brownom

New York (TASR/OTS) – Harry Winston oznámil, že pánsku kolekciu, ktorú predstaví na jar 2007, vytvorí Thom Browne.

“Harry Winston uvažoval nad pánskou kolekciou už istý čas. Thom Browne má jedinečný americký vkus. Jeho dokonalé estetické cítenie pre módu využijeme pri luxusných výrobkoch, ktoré budú odrážať Winstonov odkaz a remeselný kumšt. Tešíme sa na spoluprácu a veríme, že bude znamenať veľký prínos pre kolekcie našej spoločnosti,” vyhlásil Thomas J. O¤Neill, vedúci pracovník firmy Harry Winston.

Thom Browne, povestný dokonalým, moderným prevedením modelov, založil v roku 2001 vlastnú spoločnosť, ktorá v obchode v centre Manhattanu ponúka výlučne na zákazku ušité oblečenie. Zväz módnych návrhárov pánskeho oblečenia ho vyhlásil za návrhára roka 2006.


Tom Browne

Novú kolekciu budú tvoriť pánske manžetové gombíky, prstene, šperky a hodinky.

Harry Winston spôsobil revolúciu svojimi diamantovými šperkami, ktoré vylepšil vynálezom – ohybným, ručne vyrobeným platinovým okolím, čoho výsledkom je nepredstaviteľná pružnosť, priestorovosť a jas.

Šperky, ktoré ponúka Harry Winston, sú výnimočné, vyrobené s precíznou zručnosťou a doslova nadčasové. Vďaka týmto základným princípom je Harry Winston v súčasnosti vedúcou osobnosťou ultramoderného šperkárstva a obchodu s hodinkami na celom svete.
Harry Winston má v súčasnosti 12 sídiel po celom svete: v New Yorku, Londýne, Paríži, Ženeve, Tokiu, Beverly Hills, Las Vegas, Bal Harbour, Ósake a Honolulu a ďalšie otvorí koncom roka v Dallase.

Značku Harry Winston vlastní Aber Diamond Corporation, najvýznamnejšia spoločnosť na svete verejne obchodujúca s diamantmi. Aber má 40-percentnú podielovú účasť na bani Diavek Diamond v kanadských Severozápadných teritóriách.

Zdroj: Harry Winston

Joanne Langbein, HL Group, +1-212-529-5533, ext. 223,

joanne@hlgrp.com

Foto: www.time.com

Comments

comments