Drahocenný náhrdelník vojvodkyne z Cornwallu vzbudzuje zvedavosť tlače

Londýn (TASR) – Stovky diamantov a 36 veľkých červených rubínov zdobilo šiju manželky princa Charlesa na oficiálnej návšteve v USA. Mimoriadne cenný šperk vojvodkyne z Cornwallu vzbudil medzi reportérmi rozruch. Hádanka je na svete. Kto jej drahocenný náhrdelník daroval?

Všetky britské médiá dnes priniesli zábery Camilly Parkerovej Bowlesovej (59) vskutku s “kráľovským náhrdelníkom”, darca šperku za milióny však zostáva tajomstvom. Princ Charles (58) to nebol, to už reportéri na kráľovskom dvore stihli zistiť. Zároveň dvor potvrdil, že manželka následníka trónu dostala tento darček na jednej z ostatných zahraničných ciest.

Spojené štáty, kde bola Camilla s manželom v novembri 2005 prvý raz oficiálne na návšteve, neprichádzajú podľa reportérov do úvahy. Skôr to vyzerá na cestu do exotickejších krajín, možno darček dostala v Pakistane, Egypte, Indii, alebo v Saudskej Arábii. Dvor mlčí, s taktným kráľovským gestom.

Zdroj: © TASR 2006

www.zlatnik.sk využíva agentúrne spravodajstvo TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie obsahu správ zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.


Comments

comments